Yaprak Dorika Silver Gold Bileklik

0,00 TL

Hayatınızın her anında kullanabileceğiniz takılarımız 925 ayar GÜMÜŞ’ten imal edilmişdir. Gümüş üzerine Rose kaplama yapılmıştır. Takımlarınızın renginin solmaması için; parfüm, krem gibi dış etkenler ile temas etmemesine dikkat edilmelidir. Ürün fotoğrafları tarafımızdan çekilmiş olup bire bir aynısıdır. Ürünlerinizi kullanmadığınız zaman işıktan uzak, hava almayan kapalı bir kutuda muhafaza edip bakımınızı pamuklu kuru bir bez ile yapabilirsiniz.

Tüm ürün çeşidimiz firmaya özel kutular ile kargo yapılmaktadır. Ürünlerimizin tamamına göz atarak tam olarak istediğiniz hediyeleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Marka Yok SKU: RSL- 0995 Kargo: 2-4 Stok Miktarı: 5 ADET Minimum Sipariş: 1

2-4 Kargo ve teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Arama Yap